MUKCMS Hakkında

mukcms görünümü

Nedir?

MUKCMS "Management Unit Kit Content Management System" baş harflerinden oluşturulmuştur. "Yönetim Ünite Kitleri" oluşturan MUKYAZILIM firmasının geliştirmiş olduğu web içerik yönetim sistemidir. Kolay kullanımı sayesinde template arayışına girmeden sitenizi tamamen kendiniz oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sunduğumuz sınırsız destek hizmeti sayesinde takıldığınız noktalarda sizlere hep yardımcı olmaktayız. İlk Site Tasarımınızı profesyonel tasarımcılarımız oluşturmaktadır.

Kolay Kullanım

MUKCMS, içerikleri ve site yerleşimlerini ayıran bloklandırma sistemi özelliği ile geliştirildi. Bu özelliği ile dünyadaki tek içerik yönetim sistemidir. Bloklandırma yapısı sayesinde template bağımlılığı ortadan kaldırılarak tamamen site yerleşimini kendiniz gerçekleştirebiliyorsunuz. Şuan hali hazırda kullanabileceğiniz sadece iki butonumuz var. Evet sadece iki buton. Bu butonlar sayesinde içeriğinizi oluşturup, sayfalarınızda istediğiniz yere yerleştirebiliyorsunuz.

İçerik olarak nitelendirilen özellikler neler?

İçerik olarak belirtilen kısım, resim, yazı, slayt, kategori gibi size özel, sitenizde tanıtacağınız veya paylaşacağınız özelliklerdir. İçerikler bağımısızdır ve istediğiniz kadar oluşturabilirsiniz. Örneğin her sayfaya özgü ayrı ayrı slaytlar oluşturabilirsiniz.

Site Takibi

Web Site Tıklama oranlarınız uzman ekiplerimiz tarafından takip edilerek her ay size raporlanır. Google Analitik raporlarınızı biz takip ediyoruz. Tıklama oranlarındaki düşüşlerin sebebini biz araştırıp size bilgi akatarıyoruz.

Sayfa ve İçerik

Oluşturulan sayfa ve içeriklerde herhangi bir sınır yok fakat size sunulan mukcloud depo ile sınırlıdır.

Ürün Hizmet Tanıtımı

Ürün ve hizmetleriniz ekonomik bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, gelişen teknolojile çağa ayak uydurup işletmenizi ileriye taşımak istiyorsanız MUKCMS tam size göre bir web aracı.

Sunucular

Sunucularımız, yani sitenizi 7/24 yayında tutan bilgisayarlarımız, yüksek kapasitelidir. Kaliteli hizmet adına hep en yüksek teknoloji ile, bilgi güvenliğinizi ön plana alıp, bu değerler neticesinde çözümler sunuyoruz.